Wentylacja z rekuperacją

Oferujemy kompleksową usługę montażu systemów wentylacji – od projektu, aż po montaż i serwis. Opieramy się na sprawdzonych i wysokiej jakości produktach, a wyróżniamy się świetnym kontaktem z klientem oraz rzetelnym doradztwem. Sprawdź naszą ofertę i umów się na bezpłatną wycenę!

Skontaktuj się z nami!

WENTYLACJA  – REKUPERACJA

Wentylacja mechaniczna – rekuperacja jest instalacją umożliwiającą ograniczenie strat ciepła spowodowanych wentylacją budynku. Rekuperator umożliwia znaczne zmniejszenie energii potrzebnej do ogrzania nawiewanego do budynku powietrza. Jest zatem koniecznością w budownictwie energooszczędnym. Rekuperację stosuje się zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak również w prywatnych domach. Infiltrację powietrza zewnętrznego zaburzyła szczelna stolarka okienna. Ograniczenie wentylacji wzmaga koncentrację zanieczyszczeń pochodzących z procesów użytkowania pomieszczeń, a także nadmierną ilość pary wodnej, która w efekcie będzie się wykraplać na zimnych elementach konstrukcyjnych budynku. Od tego już krok do rozwoju pleśni i grzybów. Oczywiście ma to niekorzystny wpływ na stan naszego zdrowia i dla samego budynku. Stąd też potrzeba upowszechnienia systemu wentylacji, który jest w stanie zapewnić skuteczną wymianę powietrza. Koniecznością jest też zachowanie jej właściwości pod kątem ekonomicznego użytkowania, a to nierozerwalnie wiąże się z odzyskiwaniem ciepła wentylacyjnego. Osiągnięcie komfortu klimatycznego podnosi nasze samopoczucie oraz w dużej mierze wpływa na stan zdrowia.

MONTAŻ WENTYLACJI

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę systemów wentylacyjnych od projektu poprzez realizację i oddanie do użytkowania. Zapewniamy bezpłatną wizję lokalną, doradztwo oraz dobór i montaż odpowiednich urządzeń.

Dbając o najwyższą jakość i zadowolenie klientów oferujemy wyłącznie produkty sprawdzonych i renomowanych producentów a nasi pracownicy maja wieloletnie doświadczenia na budowach w Polsce i Niemczech. W szczególności polecamy system rekuperacji w oparciu o centrale firmy KOMFOWENT.

Wykonujemy zarówno duże instalacje przemysłowe w pełnym zakresie jak również mniejsze instalacje domowe.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych firm, jednostek publicznych jak i klientów indywidualnych.

Dysponujemy bardzo dobrym zapleczem technicznym, szeroka wiedzą techniczną oraz wieloletnim doświadczeniem.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju pomiary instalacji wentylacyjnych wraz z dokumentacją niezbędną do odbioru technicznego budynków.

Skontaktuj się z nami!
Pomiary przy serwisie wentylacji

SERWIS

Dla domu i mieszkania przygotowaliśmy ofertę profesjonalnego serwisu wentylacji domowej. Wykonujemy przegląd oraz czyszczenie wentylacji w domu i w mieszkaniu używając specjalistycznych środków i urządzeń. Serwis wentylacji wykonywany cyklicznie gwarantuje stabilne parametry powietrza, które jest pozbawione zanieczyszczeń. Równocześnie zadbana wentylacja zapobiega rozwojowi grzybów czy pleśni. Aby wykonać kompleksowy przegląd wentylacji domowej powinniśmy skorzystać z wiedzy i doświadczenia profesjonalnej ekipy serwisowej. W końcu od tego zależy nasz komfort i bezpieczeństwo!

Bezpłatna wycena wentylacji z rekuperacją

Skontaktuj się z nami i zapytaj o wycenę wentylacji dla Ciebie. Napisz na biuro@fmtechnology.pl lub zadzwoń tel. +48 796 003 037

Skontaktuj się z nami!