POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła to urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii, dlatego zaliczane są do ekologicznych urządzeń grzewczych. Dzięki rosnącej dbałości o środowisko naturalne i niestabilnej sytuacji na rynku konwencjonalnych paliw, urządzenia cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Efektywne i nieemisyjne pompy ciepła wykorzystują energię słońca zakumulowaną w glebie, powietrzu lub wodzie. Nowoczesne pompy ciepła typu powietrze-woda, które Państwu proponujemy, mogą pracować efektywnie przy temperaturze zewnętrznej wynoszącej nawet -25°C. Co więcej, w temperaturze ok. -10°C współczynnik efektywności energetycznej COP większości nowoczesnych modeli wynosi od 2 do 3, co oznacza, że pompa przekazuje dwa, trzy razy więcej ciepła, niż wynikałoby to ze zużycia prądu.

Montaż pompy ciepła

Realizujemy kompleksową realizację systemu grzewczego w oparciu o powietrzne pompy ciepła firmy ATLANTIC.

Oferujemy szeroki typoszereg urządzeń w zależności od indywidualnych potrzeb klientów. Mogą to być systemy typu split z osobnym lub wbudowanym w pompę zasobnikiem c.w.u,, jedno lub trójfazowe oraz układy monoblock.

Najwyższa jakość produktu oraz dbałość o terminowość i jakość usługi zapewni Państwu pełną satysfakcję.

Na początkowym etapie współpracy otrzymają Państwo od nas pełną i rzetelną informację na temat działania pomp ciepła, ich opłacalności oraz dobór i wycenę indywidualnego systemu.

Montaż pompy ciepła wykonuje nasz odpowiednio przeszkolony i certyfikowany personel, dbając o wszelkie niezbędne do prawidłowej pracy urządzeń szczegóły.

Serwis pompy ciepła

Serwis pomp ciepła jest konieczny, gdy chcemy utrzymać urządzenia i instalacje w doskonałym stanie, a tym samym zapewnić efektywną pracę pompy oraz najwyższą wydajność. Pompy ciepła należą do niezwykle nowoczesnych, a przy tym zaawansowanych technicznie urządzeń grzewczych. Bezawaryjną eksploatację zapewni odpowiednio wykonany serwis pomp ciepła.

Po realizacji inwestycji zapewniamy państwu pełną opiekę serwisową montowanych systemów. Posiadamy w pełni wyszkolony personel oraz niezbędną wiedzę techniczną w tym zakresie.

Wybierając pompę ciepła firmy ATLANTIC mają Państwo gwarancję pełnej opieki serwisowej zamontowanych urządzeń.

Kontakt

F&M TECHNOLOGY Sp. z o.o.

ul. Spółdzielców 12
62-510 Konin
Tel. +48 796 003 037

e-mail: instalacje@fmtechnology.pl
e-mail: biuro@fmtechnology.pl
internet: www.fmtechnology.pl